برگزاری مراسم « من هم یک سپاهی ام » با حضور سرهنگ یامینی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهریار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه

برگزاری مراسم « من هم یک سپاهی ام » با حضور سرهنگ یامینی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهریار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه
مراسم « من هم یک سپاهی ام » با حضور سرهنگ یامینی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان شهریار در روز سه شنبه مورخه 98/1/27 از ساعت 13/30 در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه برگزار گردید .

به گزارش دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه ، مراسم « من هم یک سپاهی ام » با حضور سرهنگ یامینی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان شهریار در روز سه شنبه مورخه 98/1/27 از ساعت 13/30 در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه برگزار گردید .

در ابتدای مراسم  دکتر رمضانی ریاست واحد ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک اعیاد شعبانیه اظهار نمودند برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محدودیت جغرافیایی معنا ندارد و نمونه بارز آن حضور سپاه در سوریه و عراق برای پاسداری از حریم اسلام بوده و همانطور که حضرت آیت ا... خامنه ای مد ظله العالی فرمودند آمریکا سپاه را تحریم می کند به این معنی است که سپاه راهش درست است و به فضل و مدد الهی این راه پرتوان تر از قبل ادامه خواهد داشت . در ادامه مراسم جناب سرهنگ یامینی  با تبریک اعیاد شعبانیه و اشاره به نبود هیچ شهادتی  در ماه شعبان  و نبود هیچ ولادتی در ماه محرم منزلت امام حسین (ع) را یاد آور شدند .ایشان اظهار داشتند سپاه همزاد انقلاب بوده و  برگرفته از متن انقلاب است .هر جا مظلومی دجار ظلم شود  و هر جا مظلومی کمک بخواهد وظیفه سپاه است که کمک کند. ایشان با اشاره به فعالیت های سپاه در رشد و شکوفایی کشور از ابتدای انقلاب ، دوران دفاع مقدس و پس از آن  در دوران بازسازی،ساخت پتروشیمی و تاسیسات گازی عسلویه و سایت های موشکی اضافه کردند سپاه پاسداران در کنار مردم بوده است و دراین مسیر استوارتر از قبل خواهد ماند. در ادامه مراسم لوح تقدیر به پاس زحمات سرهنگ یامینی تقدیم ایشان گردید .

دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط