مصاحبه خبرگزاری آنا با دکتر رمضانی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و احد سما اندیشه

مصاحبه خبرگزاری آنا با دکتر رمضانی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و احد سما اندیشه
دکتر مهدی رمضانی :
انقلاب 57 سنگ زیربنای بسیاری از رخدادهای جهان اسلام است

معاون اندیشکده‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اساتید سد تحریم‌ها وتهدیدهای دشمن را شکسته و توانستند جامعه را بی‌نیاز از حکام سلطه کنند. 
مهدی رمضانی در گفتگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشجویی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در خصوص نقش و تأثیر انقلاب اسلامی در توسعه اندیشه‌ورزی گفت: انقلاب اسلامی تأثیر فوق‌العاده‌ای در دل و جان ملل اسلامی گذاشته و سنگ زیربنای بسیاری از رخدادهای جهان اسلام است.
وی افزود: انقلاب سال 57 به رهبری امام خمینی(ره) بزرگ‌ترین اتفاق اواخر قرن بیستم میلادی و بزرگ‌ترین رخدادی است که توانست جهان را به لرزه درآورد و موج گسترش آن از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب دنیا را فرا گرفت و پس از گذشت ۴۰ سال همتا و همانندی ندارد.
معاون اندیشکده‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی عملکرد اساتید در حوزه بسط اندیشه به‌ویژه اندیشه انقلاب اسلامی را مثبت دانسته و گفت: اساتید دانشگاهی در توسعه اندیشه‌ورزی به‌ویژه اندیشه انقلاب اسلامی به‌خوبی نقش خود را ایفا کرده‌اند، با تلاش‌های مستمر به رهبری مقام معظم رهبری و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران، اساتید موفق شده‌اند سد تحریم‌ها و تهدیدهای دشمن را شکسته و برای حفظ استقلال مملکت، جامعه را از نیاز به حکام سلطه بی‌نیاز کنند.
رمضانی با بیان این که در دهه پنجم انقلاب اسلامی اساتید وظیفه مهم و تاثیرگذاری دارند افزود: اساتید نقش مهمی در زمینه تغییر در کشور دارند، اساتید دانشگاهی بایستی تدبیری اتخاذ نمایند تا با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری دانشجویان و جوانان را از دام باورهای غلط بالاخص جوانانی که درخصوص شیوع انحرافات تأثیرپذیر هستند را نجات دهند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما با اشاره به این که اندیشه بسیج دانشجویی و تشکل‌های دانشجویی در کنار بسیج اساتید و تشکل‌های اساتید حلقه‌های مستحکمی است اظهار داشت: برای اتصال این زنجیر بسیج دانشجویی به‌عنوان بازوی توانمند انقلاب اسلامی در کنار بسیج اساتید نیازهای علمی و عملی را به رهبری مقام معظم رهبری به طور مستمر مرتفع می‌نماید.

لینک خبر
http://yon.ir/9nETx

 

امتیاز به خبر :