مصاحبه خبرگزاری فارس با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و احد سما اندیشه در خصوص چهل سالگی انقلاب

مصاحبه خبرگزاری فارس با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و احد سما اندیشه در خصوص چهل سالگی انقلاب
عضو هیات علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد با اشاره به دستاوردهای انقلاب در طی چهل سال گذشته گفت: دانشگاه باید نقش خود را در حفاظت از ارزش‌های انقلاب اسلامی بیشتر ایفا کند.

مهدی رمضانی عضو هیات علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به دستاوردهای انقلاب در طی چهل سال گذشته، گفت: انقلاب اسلامی ایران، بزرگترین و مهم ترین تحول در قرن بیستم است که این انقلاب توانست سلطنت طاغوت را نابود کرده و نظام اسلامی متکی به جهان بینی توحیدی را جایگزین آن کند .
وی با اشاره به آثار انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی تصریح کرد: الگو شدن رهبران انقلاب اسلامی، تجدید آرمان آزادی قدس و فلسطین، برهم زدن موازنه قدرت در منطقه و اهمیت و اولویت یافتن ایران اسلامی و تشیع در اذهان جامعه اسلامی بخشی از این آثار است .
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما اندیشه تصریح کرد: احیای اسلام، به عنوان یک مکتب جامع، تاسیس و تشدید اسلام سیاسی، ایجاد مولفه های اندیشه و تفکر بسیجی، مدیریت دفاع مقدس و کارکردهای موفق مدیریت جهادی و باور عینی به نقش رهبر معظم انقلاب هم از آثار دیگر انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی است .
این استاد دانشگاه با اشاره به نقش اساتید انقلابی تاکید کرد: اساتید لازم است که در جنبه‌هایی که برای کشور مورد نیاز است، حرکت و پیشرفت را بیشتر متمرکز کنند .
وی با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذاری دانشگاه در مسائل مختلف گفت: دانشگاه باید نقش خود را در حفاظت از ارزشهای انقلاب اسلامی بیشتر ایفا کند .
رمضانی اظهار داشت: دانشگاه باید نیروهای انسانی تربیت کند که مقاوم، با عزم و اراده، با ایمان، دارای اعتماد به نفس، کاربلد، کاردان، آگاه، انقلابی و متدین باشد تا ولایت و کشور را بتوانند حفظ کند .

لینک مشاهده خبر در خبرگزاری فارس

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط